Moja praca

Moim celem jest poprawa jakości życia ludzi. Robię to przez zwracanie ich uwagi na szczegóły w codziennych sytuacjach i proponowanie przekształceń w ich doświadczeniach. Projektowanie to kreatywny sposób myślenia, który staram się stosować w każdej skali przestrzennej.

W kształtowaniu ‘otoczenia na miarę’ wszystko stanowi dla mnie obszar ekscytującej analizy. Z pasją rozwiązuję specyficzne problemy powstałe wewnątrz i na zewnątrz budynku. W swojej pracy staram się zbliżyć do wyniku, który charakteryzowałby się cechami funkcjonalnej prostoty. Rzeczą której na pewno staram się unikać jest podążanie za kliszami lub trendami.

Nie mam z góry założonych pomysłów na to, co możesz i czego nie możesz zrobić. Myślę, że możesz zrobić prawie wszystko. Ponieważ ma to związek z ideą projektowania siebie w przyszłości. Istotne stają się pytania : Kim chcesz być? W jakiej przestrzeni chcesz się znaleźć? Jak chcesz żyć?

Osobiście uważam że forma architektury nie powinna być zbyt nakazowa w mówieniu nam jak mamy żyć. Ale jeszcze większe zagrożenie widzę w poddaniu człowieka dyktatowi standardu, zwyczaju czy przyzwyczajenia i sprowadzenie go do poziomu typowego konsumenta. Dlatego cieszę się gdy znajduję sposób na reinterpretację i personalizację każdej przestrzeni.

 Bo czy jest coś przyjemniejszego niż powrót do skrojonego na miarę domu czy miejsca pracy ? To właśnie te przestrzenie bardziej niż inne, mogą służyć naszemu rozwojowi na płaszczyźnie zdrowotnej, intelektualnej a nawet duchowej.

 Ujmując to najkrócej ; wierzę że nasze otoczenie ma znaczenie.

Nie wiesz jak zacząć ?
Umów się na wstępne i
niezobowiązujące spotkanie.

W trakcie rozmowy, omówimy specyfikę Twoich potrzeb i określimy możliwy zarys współpracy.
Rafinowanie rozwiązań o wysokim stopniu dopasowania to proces który nie lubi pośpiechu. Warto przygotować na ten cel więcej czasu, rozpoczynając działania z rozsądnym wyprzedzeniem. Dzięki temu zwiększamy szanse aby rezultat stał się dużo lepszy niż tylko zadowalający.

14 + 15 =